Zaznacz stronę

Springfield Village Golf & Spa Resort

Springfield Village Golf Resort & Spa jest najbardziej luksusowym ośrodkiem w Hua Hin położonym na polu golfowym. Jest to 4* hotel i 27-dołkowe pole (3 x 9 dołków), leżące w okolicy Hua Hin, tuż obok kurortu Cha Am, 150 km na południe od Bangkoku.
W ośrodku znajduje się doskonale wyposażone SPA z wszelkimi rodzajami masaży, restauracje i inne obiekty sportowe. Baseny są klasą samą w sobie i doskonale nadają się zarówno do relaksacyjnej kąpieli jak i do pływania. Komfort hotelu jest bardzo wysoki, a atmosfera bardzo przyjemna. Jest to idealne miejsce do treningów i wypoczynku, a także bardzo ciekawe pole do gry.  W miejscowej restauracji są zarówno dania tradycyjnej kuchni tajskiej jak i europejskiej.
Pole przy ośrodku składa się z 3 “dziewiątek”, każda o innym charakterze – Mountain, Lake i Desert. Wszystkie zostały zaprojektowana przez Jacka Nicklausa. Springfield był pierwszym polem na którym odbywały się eliminacje do Asian Tour. Co roku w styczniu zjeżdżają tutaj setki młodych golfistów, którzy pragną się zakwalifikować do tych rozgrywek. Prócz pola w ośrodku jest driving range, putting i chipping greeny.