Zaznacz stronę
O Nas

O Nas

Target 54 został stworzony w 2012 roku przez Krzysztofa Czuprynę, instruktora golfa, członka PGA of Asia, autora książek o golfie “Jak w ciągu 4,5 roku doszedłem do handicapu 5”, “Skuteczna gra w golfa. Technika, Strategia, Trening. Nauczanie” (będącą oficjalnie zalecanym podręcznikiem do nauki gry w golfa przez Polski Związek Golfa) oraz “Jak zostać Mistrzem gry w golfa, czyli jak dojść do handicapu 0“.
Krzysztof Czupryna posiada Certyfikat Swing Catalyst Level 1 oraz jest Certyfikowanym Instruktorem Puttingu SAM Putt Lab (SAM Putting Instructor Level 3).
Patrz http://www.scienceandmotion.com/?page_id=11375&target=certified-instructors-%28europe-%26-other-countries%29#Poland_2

Drugim założycielem Target 54 jest Maciej Miszczak, właściciel biura podróży, wieloletni wyczynowy sportowiec, dyplomowany Club-Fitter i pasjonat golfa. Posiada on doskonale wyposażone Studio Golfowe, gdzie każdy może nie tylko przeanalizować swój swing, lecz również dobrać odpowiednie dla siebie kije i dokonać zalecanych ich przeróbek.
Jest certyfikowanym Instruktorem Golfa w zakresie biomechaniki swingu oraz posiada Certyfikat Level 1 Swing Catalyst.

Celem programu Target 54 jest szkolenie umotywowanych golfistów amatorów w taki sposób, aby grali coraz skuteczniej, to jest osiągali coraz niższy handicap gry.
Nazwa Target 54 to wynik 18 x birdie, będący póki co nieosiągalnym marzeniem wszystkich golfistów na świecie.

Target 54 wprowadza nową kategorię wyjazdów golfowych – Golfowe Obozy Sportowe, podczas których ich uczestnicy mają okazję zapoznać się z metodami szkoleniowymi, które stosują gracze zawodowi i trenować zgodnie z nimi.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że 80%, a może nawet 90% golfistów amatorów chce tylko grać i grać, a treningi i ćwiczenia traktują jako zło konieczne. Takie są niestety fakty golfa amatorskiego i dlatego też średni światowy handicap wynosi 18.
My kierujemy się do elity graczy amatorów, tych, którzy naprawdę chcą znacząco polepszyć swój poziom gry w golfa. W tym celu trzeba nie tylko grać, ale trenować tak samo jak gracze zawodowi – regularnie, prawidłowo i starannie. Gwarantuje to sukces – niski handicap i dobre wyniki w turniejach.

 

 

Gary Player
Naszym ulubionym cytatem doskonale opisującym grę w golfa są słowa jednego z najlepszych graczy w historii tej dyscypliny Gary Playera:

„Ta gra uczy szacunku, uczy punktualności i dyscypliny. 
Uczy także wytrwałości, w tej grze nigdy nie należy poddawać się. 
Uczy odwagi i cierpliwości. 
Nie ma innego sportu, który daje taką lekcję życia, który jest  bezpośrednim przykładem, czym jest życie. 
Jak radzisz sobie w tej grze, tak radzisz sobie w życiu”.