Zaznacz stronę
O Nas

O mnie

Target 54 został stworzony przeze mnie, Krzysztofa Czuprynę, w 2012 roku. Jestem trenerem golfa, członkiem PGA of Asia, autorem książek o golfie “Jak w ciągu 4,5 roku doszedłem do handicapu 5”, “Skuteczna gra w golfa. Technika, Strategia, Trening. Nauczanie” (będącą oficjalnie zalecanym podręcznikiem do nauki gry w golfa przez Polski Związek Golfa) oraz “Jak zostać Mistrzem gry w golfa, czyli jak dojść do handicapu 0“, a także dwóch E-booków o puttingu i krótkiej grze, które można pobrać tutaj

Posiadam certyfikaty Swing Catalyst Level 2 oraz Instruktora Puttingu SAM Putt Lab Level 3.
 

Celem programu Target 54 jest szkolenie umotywowanych golfistów amatorów w taki sposób, aby grali coraz skuteczniej, to jest osiągali coraz niższy handicap gry.
Nazwa Target 54 to wynik 18 x birdie, będący póki co nieosiągalnym marzeniem wszystkich golfistów na świecie.

Target 54 wprowadza nową kategorię wyjazdów golfowych – Golfowe Obozy Sportowe, podczas których ich uczestnicy mają okazję zapoznać się z metodami szkoleniowymi, które stosują gracze zawodowi i trenować zgodnie z nimi. Drugą formą szkoleń są Kliniki Szkoleniowe, gdzie doskonalimy głównie technikę jednego elementu gry – długiej gry lub puttingu lub krótkiej gry.

Zdaję sobie sprawę z faktu, że 80%, a może nawet 90% golfistów amatorów chce tylko grać i grać, a treningi i ćwiczenia traktują jako zło konieczne. Takie są niestety fakty golfa amatorskiego i dlatego też obecny średni światowy handicap wynosi ok 15.
Target54 kieruje się do elity graczy amatorów, tych, którzy naprawdę chcą znacząco polepszyć swój poziom gry w golfa. W tym celu trzeba nie tylko grać, ale trenować tak samo jak gracze zawodowi – regularnie, prawidłowo i starannie. Gwarantuje to sukces – niski handicap i dobre wyniki w turniejach.

 

 

Gary Player

Moim ulubionym cytatem doskonale opisującym grę w golfa są słowa jednego z najlepszych graczy w historii tej dyscypliny Gary Playera:

„Ta gra uczy szacunku, uczy punktualności i dyscypliny. 
Uczy także wytrwałości, w tej grze nigdy nie należy poddawać się. 
Uczy odwagi i cierpliwości. 
Nie ma innego sportu, który daje taką lekcję życia, który jest  bezpośrednim przykładem, czym jest życie. 
Jak radzisz sobie w tej grze, tak radzisz sobie w życiu”.