Zaznacz stronę

Golfowe Obozy Sportowe w Tajlandii

Z uwagi na ograniczenia i przepisy wjazdu do Tajlandii z powodu Covid 19, w roku 2020 nie organizowaliśmy w tym kraju żadnych obozów.
W 2021 planujemy w Tajlandii Golfowe Obozy Sportowe w grudniu i styczniu.
Szczegóły latem br.

Golf w Tajlandii 

Tajlandia to jeden z najatrakcyjniejszych i najlepszych kierunków golfowych na świecie. Posiada bez wątpienia najlepszy serwis golfowy na świecie. Wyszkolone caddie, które dbają o komfort i dobre samopoczucie golfistów w trakcie gry, wspaniale utrzymane pola i gwarantowana pogoda to tylko kilka zalet golfa w Tajlandii. Hua Hin to obecnie najlepsze miejsca dla zapalonych golfistów na terenie Tajlandii. Kilkanaście doskonałych pól w promieniu 30 kilometrów, a pola Black Mountain i Banyan są uznawane za najlepsze w Azji i jedne z najlepszych na świecie.
Hua Hin jest co roku miejscem kwalifikacji (Q School) dla graczy zawodowych do Asian Tour i miejscem wiele turniejów rangi międzynarodowej.
Drugim doskonałym miejscem na golfa w Tajlandii są okolice Pattaya. Pola Siam Country Club (Old Course i Plantation), pole Laem Chabang czy Phoenix to światowy poziom jakości i obsługi graczy.
Wreszcie wyspa Phuket, a szczególnie jej okolice – Phang Nga i Ratchaprabha to przepiękne pola golfowe położone w bajkowych miejscach – dżungli lub nad brzegiem morza.
Sugerujemy połączyć Golfowy Obóz Sportowy w Tajlandii z dodatkowym tygodniowym, pobytem wypoczynkowym ze względu na długą podróż i egzotykę Tajlandii. Tajska kuchnia, tajskie świątynie i zabytki, bogate życie nocne i swoisty “luz” obecny na każdym kroku, czyni pobyt w Tajlandii niezapomnianym. Na życzenie możemy przygotować program pobytu w drugim tygodniu zawierający zarówno wypoczynek jak i zwiedzanie Tajlandii.

Przelot do Tajlandii jest obecnie jest bardzo wygodny z Warszawy do Bangkoku przez Dubaj lub Katar z jedną przesiadką