Zaznacz stronę

Golfowe Obozy Sportowe w Tajlandii

Obecnie można już podróżować do Tajlandii bez konieczności kwarantanny na miejscu.
Jest to możliwe wyłącznie dla osób zaszczepionych i zajmujemy się wszystkim formalnościami wjazdu do Tajlandii.

 

Phuket, Egzotyka, Relax i Golf, 20-29/01/2022

Brak już wolnych miejsc

​Ten Golfowy Obóz Sportowy ma bardzo specjalny charakter. Pozwala on bowiem nie tylko potrenować i zagrać w doskonałych warunkach, ale również poznać prawdziwą Tajlandię, jej kuchnię, jej krajobrazy i ludzi.
Obóz trwa 10 dni i będzie miał miejsce w niezwykle pięknej okolicy, w pobliżu wyspy Phuket.
Wybrane pola należą do najpiękniejszych w Tajlandii i są przepięknie położone nad brzegiem morza lub na łonie dzikiej natury.

Golf w Tajlandii 

Tajlandia to jeden z najatrakcyjniejszych i najlepszych kierunków golfowych na świecie. Posiada bez wątpienia najlepszy serwis golfowy na świecie. Wyszkolone caddie, które dbają o komfort i dobre samopoczucie golfistów w trakcie gry, wspaniale utrzymane pola i gwarantowana pogoda to tylko kilka zalet golfa w Tajlandii.
Najlepsze miejsca do gry w golfa to w Tajlandii Hua Hin, Pattaya i oczywiście wyspa Phuket.
Dla miłośników odległych, wspaniałych miejsc jest też Khao Yai, w którym znajduje się kilka doskonałych pól golfowych.
Sugerujemy połączyć Golfowy Obóz Sportowy w Tajlandii z dodatkowym tygodniowym, pobytem wypoczynkowym ze względu na długą podróż i egzotykę Tajlandii. Tajska kuchnia, tajskie świątynie i zabytki, bogate życie nocne i swoisty “luz” obecny na każdym kroku, czyni pobyt w Tajlandii niezapomnianym.

Przelot do Tajlandii jest obecnie jest bardzo wygodny z Warszawy do Bangkoku lub na Phuket przez Dubaj lub Katar z jedną przesiadką