Zaznacz stronę

Golfowe Obozy Sportowe w Tajlandii

Obecnie można podróżować na Phuket w ramach programu „Sandbox” bez konieczności kwarantanny na miejscu.
Jest to możliwe wyłącznie dla osób po 2 dawkach szczepionki i spełnieniu kilku dodatkowych warunków, ale nie jest to zbyt skomplikowane.

 

Blue Canyon Golf Resort, 27/11-11/12/2021

Rezerwacje rozpoczęte

Jest to wspaniały 14 dniowy Golfowy Obóz Sportowy na tajskiej wyspie Phuket. W ramach obozu odbędzie się 8 gier na najlepszych 18 dołkowych polach na Phuket. Blue Canyon Golf Resort to doskonałe miejsce dla golfistów, dysponuje tajską restauracją, SPA oraz basenem. Ponadto posiada 2 pola 18 dołków (Lakes i Canyon). W ramach obozu przewidujemy wiele atrakcji, o których można przeczytać w opisie poniżej.

Pełny opis oferty

Golf w Tajlandii 

Tajlandia to jeden z najatrakcyjniejszych i najlepszych kierunków golfowych na świecie. Posiada bez wątpienia najlepszy serwis golfowy na świecie. Wyszkolone caddie, które dbają o komfort i dobre samopoczucie golfistów w trakcie gry, wspaniale utrzymane pola i gwarantowana pogoda to tylko kilka zalet golfa w Tajlandii. Najlepsze miejsca do gry w golfa to w Tajlandii Hua Hin, Pattaya i oczywiście wyspa Phuket.
Dla miłośników odległych, wspaniałych miejsc jest też Khao Yai, w którym znajduje się kilka doskonałych pól golfowych.
Sugerujemy połączyć Golfowy Obóz Sportowy w Tajlandii z dodatkowym tygodniowym, pobytem wypoczynkowym ze względu na długą podróż i egzotykę Tajlandii. Tajska kuchnia, tajskie świątynie i zabytki, bogate życie nocne i swoisty “luz” obecny na każdym kroku, czyni pobyt w Tajlandii niezapomnianym.

Przelot do Tajlandii jest obecnie jest bardzo wygodny z Warszawy do Bangkoku lub na Phuket przez Dubaj lub Katar z jedną przesiadką