Select Page

Golfowe Obozy Sportowe w Tajlandii

PGA Tour Experience, Lopburi, 14-21 Luty 2020

Zostało 1 wolne miejsce

Jest to obóz bardzo specjalny. Odbędzie się on w golfowym ośrodku treningowym należącym do jednego z najlepszych tajskich zawodowców – Tongchai Jaidee w miejscowości Lopburi 150 km na północ od Bangkoku. Zajęcia i treningi prowadzone będą przez najlepszego obecnie tajskiego trenera golfa Pompecha Sarbuddhi, kóry trenował takich graczy jak Kiradech Apibarnrat, Ariye Jutanagurn i obecnie Tongchai Jaidee. Jest więc to niepowtarzalna okazja, aby przyjrzeć się i samemu doświadczyć treningów, które wykonują czołowi gracze świata.

Pełny opis oferty

Golf w Tajlandii 

Tajlandia to jeden z najatrakcyjniejszych i najlepszych kierunków golfowych na świecie. Posiada bez wątpienia najlepszy serwis golfowy na świecie. Wyszkolone caddie, które dbają o komfort i dobre samopoczucie golfistów w trakcie gry, wspaniale utrzymane pola i gwarantowana pogoda to tylko kilka zalet golfa w Tajlandii. Hua Hin to obecnie najlepsze miejsca dla zapalonych golfistów na terenie Tajlandii. Kilkanaście doskonałych pól w promieniu 30 kilometrów, a pola Black Mountain i Banyan są uznawane za najlepsze w Azji i jedne z najlepszych na świecie.
Hua Hin jest co roku miejscem kwalifikacji (Q School) dla graczy zawodowych do Asian Tour i miejscem wiele turniejów rangi międzynarodowej.
Drugim doskonałym miejscem na golfa w Tajlandii są okolice Pattaya. Pola Siam Country Club (Old Course i Plantation), pole Laem Chabang czy Phoenix to światowy poziom jakości i obsługi graczy.
Wreszcie wyspa Phuket, a szczególnie jej okolice – Phang Nga i Ratchaprabha to przepiękne pola golfowe położone w bajkowych miejscach – dżungli lub nad brzegiem morza.
Sugerujemy połączyć Golfowy Obóz Sportowy w Tajlandii z dodatkowym tygodniowym, pobytem wypoczynkowym ze względu na długą podróż i egzotykę Tajlandii. Tajska kuchnia, tajskie świątynie i zabytki, bogate życie nocne i swoisty “luz” obecny na każdym kroku, czyni pobyt w Tajlandii niezapomnianym. Na życzenie możemy przygotować program pobytu w drugim tygodniu zawierający zarówno wypoczynek jak i zwiedzanie Tajlandii.

Krzysztof Czupryna, prowadzi wszystkie obozy w Tajlandii a mieszka tam od kilkunastu lat i chętnie podzieli się swoimi doświadczeniami i wskaże najciekawsze miejsca do odwiedzenia.

Przelot do Tajlandii jest obecnie jest bardzo wygodny z Warszawy do Bangkoku przez Dubaj lub Katar z jedną przesiadką