Zaznacz stronę

Specjalne Golfowe Obozy Sportowe

Obozy Specjalne to jak sama nazwa wskazuje Golfowe Obozy Sportowe o specjalnym charakterze. To co je wyróżnia to długość pobytu, specjalny charakter obozu, unikalność miejsca pobytu i pól na których grają ich uczestnicy.  Co roku organizujemy kilka obozów tego typu.   

Czechy, Celadna – Prosper Golf 27/08-3/09/2022 

Zostało 1 wolne miejsce

Obóz ten odbędzie się w ośrodku szkoleniowym Prosper Golf Club w Czechach, w Celadnej niedaleko Ostrawy i granicy z Polskę.
Prosper Golf Club to jedno z najlepszych miejsc w Czechach do treningów i gry w golfa. Dwa doskonałe pola 18 dołkowe, miejsce turnieju European Tour, zadaszony driving range, wspaniały putting green oraz pitching green. Dodatkowo w odległości zaledwie kilku kilometrów znajduje się wspaniałe pole Ostravice.

Pełny opis oferty

Francja-Paryż, National Golf,  1-8/10/2022 

Rezerwacje rozpoczęte

National Golf koło Paryża, to miejsce znane każdemu golfiście.
Tam w 2018 odbył sie Ryder Cup, a poza tym jest to miejsce wielu międzynarodowych turniejów najwyższej rangi.
Gra na tym polu pozwala wpełni zobaczyć czym jest pole przygotowane do gry zwodowej – wąskie fairwaye i szybkie greeny.
Hotel Novotel, czyli miejsce zakwaterowania znajduje się tuż przy polu.

Pełny opis oferty

 

Turcja, Belek – Titanic 5*, 17-24/10/2022

Rezerwacje rozpoczęte

Titanic Deluxe Resort 5* to jeden z najlepszych hoteli w Belek. Oczywiście w formule Ultra All Inclusive, z alkoholami włącznie. Gry na polach Titanic zadowolą najbardziej wybrednego golfistę. Program treningowy jest jak zwykle jest wzorowany na treningach graczy PGA Tour i zawiera treningi wszystkich elementów gry. Intensywne treningi techniki i realnej gry wszystkich uderzeń putting, krótka gra, full swing.

Pełny opis oferty