Select Page

Specjalne Golfowe Obozy Sportowe

Obozy Specjalne to jak sama nazwa wskazuje Golfowe Obozy Sportowe o specjalnym charakterze. To co je wyróżnia to długość pobytu, specjalny charakter obozu, unikalność miejsca pobytu i pól na których grają ich uczestnicy.  Co roku organizujemy kilka obozów tego typu. Informacje o nich zamieszczamy poniżej.  

Maroko, Marakech, 26 Luty- 4 Marca 2020

Brak już wolnych miejsc

Marakech to magiczne miejsce Orientu z największym na świecie rynkiem pod gołym niebem. Najbardziej malownicze miasto w Maroko i równocześnie doskonałe miejsce do gry i treningów golfa. Wspaniałe pola, bardzo dobra obsługa i doskonałe warunki treningowe. Palmerai Palace to pięciogwiazdkowy hotel ze wszystkimi wygodami, położony bezpośrednio na polu golfowym. Formuła All Inclusive i 5 różnych restauracji, baseny, SPA, masaże, czynią to miejsce ideałem dla wymagającego golfisty. Ponadto gry na innych polach w okolicy – Royal i Amelkis, spowodują, że będzie to niezapomniany wyjazd.

Pełny opis oferty

Maroko, Marakech, 4-11 Marca 2020

Zostały 4 wolne miejsca

Ten Golfowy Obóz Sportowy jest identyczny jak opisany powyżej. Wspaniałe pola w okolicach Marakechu, bardzo dobra obsługa i doskonałe warunki treningowe, to w skrócie Maroko-Golf. Palmerai Palace to pięciogwiazdkowy hotel oferujący formułę All Inclusive, basen z ogrzewaną wodą, SPA i pełną gamę masaży. Pola golfowe Marakechu położone są w malowniczej scenerii z górami Atlas na horyzoncie.
Każdy golfista znajdzie tutaj doskonałe warunki do treningów i gier, nie wspominając o atrakcjach na 19 dołku 🙂

Pełny opis oferty