Select Page

Specjalne Golfowe Obozy Sportowe

Obozy Specjalne to jak sama nazwa wskazuje Golfowe Obozy Sportowe o specjalnym charakterze. To co je wyróżnia to długość pobytu, specjalny charakter obozu, unikalność miejsca pobytu i pól na których grają ich uczestnicy.  Co roku organizujemy kilka obozów tego typu. Informacje o nich zamieszczamy poniżej.  

Maroko, Marakech, 26 Luty- 4 Marca 2020

Brak już wolnych miejsc

Marakech to magiczne miejsce Orientu z największym na świecie rynkiem pod gołym niebem. Najbardziej malownicze miasto w Maroko i równocześnie doskonałe miejsce do gry i treningów golfa. Wspaniałe pola, bardzo dobra obsługa i doskonałe warunki treningowe. Palmerai Palace to pięciogwiazdkowy hotel ze wszystkimi wygodami, położony bezpośrednio na polu golfowym. Formuła All Inclusive i 5 różnych restauracji, baseny, SPA, masaże, czynią to miejsce ideałem dla wymagającego golfisty. Ponadto gry na innych polach w okolicy – Royal i Amelkis, spowodują, że będzie to niezapomniany wyjazd.

Pełny opis oferty

Maroko, Marakech, 4-11 Marca 2020

Brak już wolnych miejsc

Ten Golfowy Obóz Sportowy jest identyczny jak opisany powyżej. Wspaniałe pola w okolicach Marakechu, bardzo dobra obsługa i doskonałe warunki treningowe, to w skrócie Maroko-Golf. Palmerai Palace to pięciogwiazdkowy hotel oferujący formułę All Inclusive, basen z ogrzewaną wodą, SPA i pełną gamę masaży. Pola golfowe Marakechu położone są w malowniczej scenerii z górami Atlas na horyzoncie.
Każdy golfista znajdzie tutaj doskonałe warunki do treningów i gier, nie wspominając o atrakcjach na 19 dołku 🙂

Pełny opis oferty

Celadna (Czechy) 15-22 Sierpnia 2020

Zostały 3 wolne miejsca

Golfowy Obóz Sportowy przeznaczony dla golfistów pragnących poprawić swój poziom gry. Program obozu jest dosyć intensywny i zawiera treningi wszystkich elementów gry w golfa. Oprócz treningów przewidziane są również 5 gier na 3 polach 18 dołkowych.
Celadna Golf Club położonych jest zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od granicy z Polską, jest to doskonałe miejsce dla wszystkich golfistów. Wspaniałe warunki treningowe (zadaszony driving, duże putting i chipping greeny) oraz 3 bardzo dobre pola 18 dołkowe (2 w Celadnej i 1 Ostravice 10 km obok). Wszystko to sprawie, że wraz z czeskim piwem to miejsce bardzo specjalne dla golfistów.

Pełny opis oferty