Select Page

Specjalne Golfowe Obozy Sportowe

Obozy Specjalne to jak sama nazwa wskazuje Golfowe Obozy Sportowe o specjalnym charakterze. To co je wyróżnia to długość pobytu, specjalny charakter obozu, unikalność miejsca pobytu i pól na których grają ich uczestnicy.  Co roku organizujemy kilka obozów tego typu. Informacje o nich zamieszczamy poniżej.  

Celadna (Czechy) 17-24 Sierpnia 2019

Brak już wolnych miejsc

Golfowy Obóz Sportowy przeznaczony dla golfistów pragnących poprawić swój poziom gry. Program obozu jest dosyć intensywny i zawiera treningi wszystkich elementów gry w golfa. Oprócz treningów przewidziane są również 5 gier na 3 polach 18 dołkowych.
Celadna Golf Club położonych jest zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od granicy z Polską, jest to doskonałe miejsce dla wszystkich golfistów. Wspaniałe warunki treningowe (zadaszony driving, duże putting i chipping greeny) oraz 3 bardzo dobre pola 18 dołkowe (2 w Celadnej i 1 Ostravice 4 km obok). Wszystko to sprawie, że wraz z czeskim piwem to miejsce bardzo specjalne dla golfistów.

Pełny opis oferty

Celadna (Czechy) 24-31 Sierpnia 2019
Super Sport Special

Brak już wolnych miejsc

Golfowy Obóz Sportowy o bardzo specjalnym charakterze. Program jest wzorowany na treningach graczy PGA Tour i zawiera bardzo dużo elementów fizycznych – siła, elastyczność i wytrzymałość. Treningi techniki wszystkich uderzeń przeprowadzane są zgodnie z koncepcjami najlepszych światowych specjalistów.
Celadna Golf Klub to jedno z najlepszych miejsc w Czechach do treningów i gry w golfa. Dwa doskonałe pola 18 dołkowe, miejsce turnieju European Tour, zadaszony driving range, wspaniały putting green oraz pitching green.

Pełny opis oferty

Belek, Turcja 12-19 Października 2019
Obóz Specjalny VIP

Brak już wolnych miejsc

Golfowy Obóz Sportowy na najwyższym jakościowo poziomie. Gloria Serenity Resort 5* to jeden z najlepszych hoteli w Belek. Oczywiście w formule All Inclusive, z alkoholami włącznie. Gry na najlepszych polach w Belek – Carya Regnum, Lykia, Pasha i Gloria zadowolą najbardziej wybrednego golfistę. Program treningowy jest jak zwykle jest wzorowany na treningach graczy PGA Tour i zawiera treningi wszystkich elementów gry. Treningi techniki wszystkich uderzeń przeprowadzane są zgodnie z koncepcjami najlepszych światowych specjalistów, putting (Christian Marquard), krótka gra (James Sieckmann), swing (dr Jung Hoo Kwon oraz Sasho MacKenzie). 
Obóz polecamy dla golfistów lubiących golfa w najbardziej luksusowym wydaniu.

Pełny opis oferty

Belek, Turcja 19-26 Października 2019

Brak już wolnych miejsc

Golfowy Obóz Sportowy w Kaya Belek Hotel 5*, w formule All Inclusive z alkoholami włącznie. Kaya Hotel położony jest nad morzem i posiada dużą 300 metrową plażę. Driving Range, putting i chipping geeny oraz 18 dołkowe pole są tuż obok. Oprócz pola Kaya, są 2 gry na polach Lykia i Pasha. Program treningowy jest jak zwykle jest wzorowany na treningach graczy PGA Tour i zawiera treningi wszystkich elementów gry. Treningi techniki wszystkich uderzeń przeprowadzane są zgodnie z koncepcjami najlepszych światowych specjalistów, putting (Christian Marquard), krótka gra (James Sieckmann), swing (dr Jung Hoo Kwon oraz Sasho MacKenzie). 

Pełny opis oferty

Tajlandia, Phuket, VIP “The Best of Thai Golf”,
23 listopad-7 Grudzień 2019

Brak już wolnych miejsc

Wspaniały 2 tygodniowy wyjazd na wyspę Phuket. Treningi i gry na najpiękniejszych polach w rejonie Phuket, Phang Nga i Rajaprabha.
Luksusowe warunki zakwaterowania, transportu i bogaty program poza golfem. Tajska kuchnia, masaże, piękna pogoda, jednym słowem to, co golfiści prócz golfa lubią najbardziej w Tajlandii. Gry na 9 polach, intensywne treningi, tradycyjny Thai Ryder Cup w zespołach oraz wycieczki na pobliskie wyspy.
Niestety jak co roku jedzie stała grupa golfistów miłośników Tajlandii i miejsca są już zarezerwowane.