Zaznacz stronę

Specjalne Golfowe Obozy Sportowe

Obozy Specjalne to jak sama nazwa wskazuje Golfowe Obozy Sportowe o specjalnym charakterze. To co je wyróżnia to długość pobytu, specjalny charakter obozu, unikalność miejsca pobytu i pól na których grają ich uczestnicy.  Co roku organizujemy kilka obozów tego typu.   

Celadna (Czechy) 21-28 Sierpnia 2021

Golfowy Obóz Sportowy – Profil szkoleniowy

Zostało 1 wolne miejsce

Obóz ten ma Profil szkoleniowy, a szczegóły są zawarte w jego pełnym opisie (patrz link-przycisk poniżej). Program obozu jest bardzo intensywny, zawiera naukę i korektę techniki wszystkich uderzeń w grze w golfa jak również ich treningi oraz gry na 18 dołkowym polu klasy mistrzowskiej. Korekta techniki pomoże jego uczestnikom pokonać kolejne bariery – 100, 90 i 80 uderzeń. Celadna Golf Klub to jedno z najlepszych miejsc w Czechach do treningów i gry w golfa. Dwa doskonałe pola 18 dołkowe, miejsce turnieju European Tour, zadaszony driving range, wspaniały putting green oraz pitching green.

Pełny opis oferty

Celadna (Czechy) 28 Sierpnia-4 Września 2021

Golfowy Obóz Sportowy – Profil treningowy

Brak już wolnych miejsc
Możliwe zapisy na listę rezerwową

Obóz ten ma Profil treningowy, a szczegóły są zawarte w jego pełnym opisie (patrz link-przycisk poniżej). Program obozu jest bardzo intensywny, zawiera treningi wszystkich uderzeń w grze w golfa oraz gry na 18 dołkowym polu klasy mistrzowskiej. Intensywne treningi pomogą jego uczestnikom poprawić swój poziom gry, gdyż podstawą każdego sportu jest nie tylko prawidłowa technika lecz również TRENING. Celadna Golf Club położonych jest zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od granicy z Polską, jest to doskonałe miejsce dla wszystkich golfistów. Wspaniałe warunki treningowe (zadaszony driving, duże putting i chipping greeny) oraz 3 bardzo dobre pola 18 dołkowe (2 w Celadnej i 1 Ostravice 10 km obok). Wszystko to sprawie, że wraz z czeskim piwem to miejsce bardzo specjalne dla golfistów.

Pełny opis oferty