Zaznacz stronę

Specjalne Golfowe Obozy Sportowe

Obozy Specjalne to jak sama nazwa wskazuje Golfowe Obozy Sportowe o specjalnym charakterze. To co je wyróżnia to długość pobytu, specjalny charakter obozu, unikalność miejsca pobytu i pól na których grają ich uczestnicy.  Co roku organizujemy kilka obozów tego typu.   

Maroko, Marrakech, 20-27 Luty 2021

Rezerwacje rozpoczęte

Wspaniałe pola w okolicach Marrakechu, bardzo dobra obsługa i doskonałe warunki treningowe, to w skrócie Maroko-Golf. Hotel du Golf Rotana to czterogwiazdkowy hotel oferujący formułę All Inclusive. Na terenie jest basen z ogrzewaną wodą, SPA z pełną gamę masaży. Pola golfowe Marrakechu położone są w malowniczej scenerii z górami Atlas na horyzoncie.
Każdy golfista znajdzie tutaj doskonałe warunki do treningów i gier, nie wspominając o atrakcjach na 19 dołku 🙂

Pełny opis oferty

Maroko, Marrakech, 27 Luty-6 Marca 2021

Rezerwacje rozpoczęte

Marakech to magiczne miejsce Orientu z największym na świecie rynkiem pod gołym niebem. Najbardziej malownicze miasto w Maroko i równocześnie doskonałe miejsce do gry i treningów golfa. Wspaniałe pola, bardzo dobra obsługa i doskonałe warunki treningowe. Palmerai Palace to pięciogwiazdkowy hotel ze wszystkimi wygodami, położony bezpośrednio na polu golfowym. Formuła All Inclusive i 5 różnych restauracji, baseny, SPA, masaże, czynią to miejsce ideałem dla wymagającego golfisty. Ponadto gry na innych polach w okolicy – Royal i Amelkis, spowodują, że będzie to niezapomniany wyjazd.

Pełny opis oferty