Select Page

Specjalne Golfowe Obozy Sportowe

Obozy Specjalne to jak sama nazwa wskazuje Golfowe Obozy Sportowe o specjalnym charakterze. To co je wyróżnia to długość pobytu, specjalny charakter obozu, unikalność miejsca pobytu i pól na których grają ich uczestnicy.  Co roku organizujemy kilka obozów tego typu. Informacje o nich zamieszczamy poniżej.  

Celadna (Czechy) 17-24 Sierpnia 2019

Brak już wolnych miejsc

Golfowy Obóz Sportowy przeznaczony dla golfistów pragnących poprawić swój poziom gry. Program obozu jest dosyć intensywny i zawiera treningi wszystkich elementów gry w golfa. Oprócz treningów przewidziane są również 5 gier na 3 polach 18 dołkowych.
Celadna Golf Club położonych jest zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od granicy z Polską, jest to doskonałe miejsce dla wszystkich golfistów. Wspaniałe warunki treningowe (zadaszony driving, duże putting i chipping greeny) oraz 3 bardzo dobre pola 18 dołkowe (2 w Celadnej i 1 Ostravice 4 km obok). Wszystko to sprawie, że wraz z czeskim piwem to miejsce bardzo specjalne dla golfistów.

Pełny opis oferty

Celadna (Czechy) 24-31 Sierpnia 2019
Super Sport Special

Brak już wolnych miejsc

Golfowy Obóz Sportowy o bardzo specjalnym charakterze. Program jest wzorowany na treningach graczy PGA Tour i zawiera bardzo dużo elementów fizycznych – siła, elastyczność i wytrzymałość. Treningi techniki wszystkich uderzeń przeprowadzane są zgodnie z koncepcjami najlepszych światowych specjalistów.
Celadna Golf Klub to jedno z najlepszych miejsc w Czechach do treningów i gry w golfa. Dwa doskonałe pola 18 dołkowe, miejsce turnieju European Tour, zadaszony driving range, wspaniały putting green oraz pitching green.

Pełny opis oferty

Belek, Turcja 12-19 Października 2019
Gloria Serenity VIP Special

Brak już wolnych miejsc

Golfowy Obóz Sportowy na najwyższym jakościowo poziomie. Gloria Serenity Resort 5* to jeden z najlepszych hoteli w Belek. Oczywiście w formule All Inclusive, z alkoholami włącznie. Gry na najlepszych polach w Belek – Carya Regnum, Lykia, Pasha i Gloria zadowolą najbardziej wybrednego golfistę. Program treningowy jest jak zwykle jest wzorowany na treningach graczy PGA Tour i zawiera treningi wszystkich elementów gry. Treningi techniki wszystkich uderzeń przeprowadzane są zgodnie z koncepcjami najlepszych światowych specjalistów, putting (Christian Marquard), krótka gra (James Sieckmann), swing (dr Jung Hoo Kwon oraz Sasho MacKenzie). 
Obóz polecamy dla golfistów lubiących golfa w najbardziej luksusowym wydaniu.

Pełny opis oferty

Belek, Turcja 19-26 Października 2019

Zostały 2 wolne miejsca

Golfowy Obóz Sportowy w Kaya Belek Hotel 5*, w formule All Inclusive z alkoholami włącznie. Kaya Hotel położony jest nad morzem i posiada dużą 300 metrową plażę. Driving Range, putting i chipping geeny oraz 18 dołkowe pole są tuż obok. Oprócz pola Kaya, są 2 gry na polach Lykia i Pasha. Program treningowy jest jak zwykle jest wzorowany na treningach graczy PGA Tour i zawiera treningi wszystkich elementów gry. Treningi techniki wszystkich uderzeń przeprowadzane są zgodnie z koncepcjami najlepszych światowych specjalistów, putting (Christian Marquard), krótka gra (James Sieckmann), swing (dr Jung Hoo Kwon oraz Sasho MacKenzie). 

Pełny opis oferty