Select Page

Specjalne Golfowe Obozy Sportowe

Obozy Specjalne to jak sama nazwa wskazuje Golfowe Obozy Sportowe o specjalnym charakterze. To co je wyróżnia to długość pobytu, specjalny charakter obozu, unikalność miejsca pobytu i pól na których grają ich uczestnicy.  Co roku organizujemy kilka obozów tego typu. Informacje o nich zamieszczamy poniżej.  

Belek, Turcja 12-19 Października 2019
Obóz Specjalny VIP

Brak już wolnych miejsc

Golfowy Obóz Sportowy na najwyższym jakościowo poziomie. Gloria Serenity Resort 5* to jeden z najlepszych hoteli w Belek. Oczywiście w formule All Inclusive, z alkoholami włącznie. Gry na najlepszych polach w Belek – Carya Regnum, Lykia, Pasha i Gloria zadowolą najbardziej wybrednego golfistę. Program treningowy jest jak zwykle jest wzorowany na treningach graczy PGA Tour i zawiera treningi wszystkich elementów gry. Treningi techniki wszystkich uderzeń przeprowadzane są zgodnie z koncepcjami najlepszych światowych specjalistów, putting (Christian Marquard), krótka gra (James Sieckmann), swing (dr Jung Hoo Kwon oraz Sasho MacKenzie). 
Obóz polecamy dla golfistów lubiących golfa w najbardziej luksusowym wydaniu.

Pełny opis oferty

Belek, Turcja 19-26 Października 2019

Brak już wolnych miejsc

Golfowy Obóz Sportowy w Kaya Belek Hotel 5*, w formule All Inclusive z alkoholami włącznie. Kaya Hotel położony jest nad morzem i posiada dużą 300 metrową plażę. Driving Range, putting i chipping geeny oraz 18 dołkowe pole są tuż obok. Oprócz pola Kaya, są 2 gry na polach Lykia i Pasha. Program treningowy jest jak zwykle jest wzorowany na treningach graczy PGA Tour i zawiera treningi wszystkich elementów gry. Treningi techniki wszystkich uderzeń przeprowadzane są zgodnie z koncepcjami najlepszych światowych specjalistów, putting (Christian Marquard), krótka gra (James Sieckmann), swing (dr Jung Hoo Kwon oraz Sasho MacKenzie). 

Pełny opis oferty

Maroko, Marakech, 26 Luty- 4 Marca 2020

Brak już wolnych miejsc

Marakech to magiczne miejsce Orientu z największym na świecie rynkiem pod gołym niebem. Najbardziej malownicze miasto w Maroko i równocześnie doskonałe miejsce do gry i treningów golfa. Wspaniałe pola, bardzo dobra obsługa i doskonałe warunki treningowe. Palmerai Palace to pięciogwiazdkowy hotel ze wszystkimi wygodami, położony bezpośrednio na polu golfowym. Formuła All Inclusive i 5 różnych restauracji, baseny, SPA, masaże, czynią to miejsce ideałem dla wymagającego golfisty. Ponadto gry na innych polach w okolicy – Royal i Amelkis, spowodują, że będzie to niezapomniany wyjazd.

Pełny opis oferty

Maroko, Marakech, 4-11 Marca 2020

Zostały 4 wolne miejsca

Ten Golfowy Obóz Sportowy jest identyczny jak opisany powyżej. Wspaniałe pola w okolicach Marakechu, bardzo dobra obsługa i doskonałe warunki treningowe, to w skrócie Maroko-Golf. Palmerai Palace to pięciogwiazdkowy hotel oferujący formułę All Inclusive, basen z ogrzewaną wodą, SPA i pełną gamę masaży. Pola golfowe Marakechu położone są w malowniczej scenerii z górami Atlas na horyzoncie.
Każdy golfista znajdzie tutaj doskonałe warunki do treningów i gier, nie wspominając o atrakcjach na 19 dołku 🙂

Pełny opis oferty