Zaznacz stronę

Golfowe Obozy Sportowe w Hiszpanii

Golfowe Obozy Sportowe w Hiszpanii odbędą się tradycyjnie w La Cala, koło Malagi oraz w nowej lokalizacji Rompido koło Sewilli.

La Cala Resort 4*, 10-17 Marzec 2024

Rezerwacje rozpoczęte

Obóz ten przeznaczony jest dla tych graczy którzy chcą poprawić poziom swojej gry i dużo grać. W związku z tym na obozie jest 5 gier 18 dołków, ale sa równiez treningi i praca nad technika uderzeń.
Miejscem zakwaterowania jest La Cala Golf Resort 4*, dysponujące bardzo dobrym zapleczem treningowym do nauki i doskonalenia gry w golfa. La Cala położona jest 30 km od Malagi.

 

La Cala Resort 4*, 17-24 Marzec 2024

Rezerwacje rozpoczęte

Program obozu zawiera dużą ilość treningów i gier. Nacisk położony jest na korektę lub naukę techniki różnych uderzeń i oraz na treningi wyczucia odległości i trafiania w cel. W trakcie obozu będzie również 5 gier na polach ośrodka La Cala.
Zakwaterowanie jest La Cala Golf Resort 4*, położonym 30 km od Malagi.
Resort posiada doskonały driving range, chipping i putting greeny oraz 6 dołkowe pole treningowe par 3.

Golf na Costa del Sol

Costa del Sol czyli rejon pomiędzy Malagą a Gibraltarem w Hiszpanii to najlepsze miejsce w Europie do gry w golfa. Klimat w okresie wiosennym i wczesno-jesiennym jest idealny, temperatury od 20 do 28C i słońce gwarantowane. Jakość pól golfowych jest doskonała, widoki niezapomniane.
Hiszpańskie wina i kuchnia są doskonale znane na całym świecie. Rioja i tapas po dobrej rundzie golfa są tradycją naszych obozów.
Dodatkowym atutem Costa del Sol jest krótki czas lotu z Warszawy (3,5 godziny) bez przesiadek.
Jeżeli chodzi o golfa to nawet najbardziej wybredny golfista będzie usatysfakcjonowany. Kilkadziesiąt wspaniałych pól na przestrzeni kilkudziesięciu kilometrów. Wśród nich znane na całym świecie Finca Cortesin, Valderrama czy Reserva Sotogrande.