Zaznacz stronę

Golfowe Obozy Sportowe w Hiszpanii

 

Iberostar 4*, Estepona, 2 – 9 Października 2021

2 – 9

Iberostar Resort & Spa 4* jest przepięknie położony na plaży w okolicach Estepony. Posiada ogromne Spa z kompletem zabiegów, a pobyt zawiera śniadania oraz kolacje (Half board).
W ramach tego obozu odbędzie się 5 gier na polach Atalaya, El Paraiso, Marbella, Santa Clara i Valle Romano. Golfiści uczestniczący w tym obozie będą mieli więc szansę poznać bardzo różne pola na Costa del Sol i solidnie potrenować.

La Cala Resort 4*, 12-19 Marca 2022

Program obozu zawiera 5 gier na 18 dołkowych polach ośrodka La Cala oraz codzienne, intensywne treningi. Miejscem zakwaterowania jest La Cala Golf Resort 4*, jedno z najlepszych miejsc do treningów i gier w golfa na Costa del Sol.
Resort posiada doskonały driving range, chipping i putting greeny oraz 6 dołkowe pole treningowe par 3. Położony jest 30 km od Malagi.

 

La Cala Resort 4*, 19-26 Marca 2022

Program obozu zawiera 5 gier na 18 dołkowych polach – 3 gry na polach ośrodka La Cala oraz 2 gry na polach Santana i Alhaurin. Ponadto w ramach obozu będą odbywały się codzienne, intensywne treningi. Zakwaterowanie jest La Cala Golf Resort 4*, położonym 30 km od Malagi.
Resort posiada doskonały driving range, chipping i putting greeny oraz 6 dołkowe pole treningowe par 3.

Golf na Costa del Sol

Costa del Sol czyli rejon pomiędzy Malagą a Gibraltarem w Hiszpanii to najlepsze miejsce w Europie do gry w golfa. Klimat w okresie wiosennym i wczesno-jesiennym jest idealny, temperatury od 20 do 28C i słońce gwarantowane. Jakość pól golfowych jest doskonała, widoki niezapomniane.
Hiszpańskie wina i kuchnia są doskonale znane na całym świecie. Rioja i tapas po dobrej rundzie golfa są tradycją naszych obozów.
Dodatkowym atutem Costa del Sol jest krótki czas lotu z Warszawy (3,5 godziny) bez przesiadek.
Jeżeli chodzi o golfa to nawet najbardziej wybredny golfista będzie usatysfakcjonowany. Kilkadziesiąt wspaniałych pól na przestrzeni kilkudziesięciu kilometrów. Wśród nich znane na całym świecie Finca Cortesin, Valderrama czy Reserva Sotogrande.