Select Page

Golfowe Obozy Sportowe w Hiszpanii

Alcaidesa, 14-21 Marzec 2019

Brak już wolnych miejsc

W ramach naszego Golfowego Obozu Sportowego obędą się intensywne treningi
i 5 gier na dwóch polach Alcaidesa Golf Club.
Alcaidesa Golf Club to 2 przepięknie położone pola 18 dołkowe – Links i Heathland. Pole Links to prawdopodobnie najbardziej malowniczo położone pole w Europie. Brzeg Morza Śródziemnego, Gibraltar i widok na Afrykę czynią grę na tym polu niezapomnianą. Prócz tego Alcaidesa dysponuje doskonałymi warunkami treningowymi – zadaszony driving range, pitching i chipping greeny
i bardzo duży putting green. Alcaidesa położona jest ok 100 km od Malagi.

Pełny opis oferty

La Cala Mijas, 21-28 Marzec 2019

Brak już wolnych miejsc

W ramach naszego Golfowego Obozu Sportowego odbędą się intensywne treningi
i 5 gier na trzech polach La Cala Mijas.
La Cala Golf Resort to najlepsze miejsce na Costa del Sol do treningów golfa.
W La Cala znajdują się 3 pola 18 dołkowe – Ameryka, Azja i Europe, wszystkie przepięknie położone na wzgórzach z fantastycznymi widokami. Prócz tego doskonały driving range, chipping i putting greeny oraz trudne 6 dołkowe pole treningowe par 3. Resort La Cala to bardzo dobry hotel 4* ze wspaniałym SPA
i dwoma restauracjami. La Cala położona jest 30 km od Malagi.

Pełny opis oferty

Golf na Costa del Sol

Costa del Sol czyli rejon pomiędzy Malagą a Gibraltarem w Hiszpanii to najlepsze miejsce w Europie do gry w golfa. Klimat w okresie wiosennym i wczesno-jesiennym jest idealny, temperatury od 20 do 28C i słońce gwarantowane. Jakość pól golfowych jest doskonała, widoki niezapomniane.
Hiszpańskie wina i kuchnia są doskonale znane na całym świecie. Rioja i tapas po dobrej rundzie golfa są tradycją naszych obozów.
Dodatkowym atutem Costa del Sol jest krótki czas lotu z Warszawy (3,5 godziny) bez przesiadek.
Jeżeli chodzi o golfa to nawet najbardziej wybredny golfista będzie usatysfakcjonowany. Kilkadziesiąt wspaniałych pól na przestrzeni kilkudziesięciu kilometrów. Wśród nich znane na całym świecie Finca Cortesin, Valderrama czy Reserva Sotogrande.