Zaznacz stronę

Golfowe Obozy Sportowe w Hiszpanii

 

La Cala Resort 4*, 12-19 Marca 2022

Zostało 1 wolne miejsce

Obóz ten przeznaczony jest dla tych graczy którzy chcą znacząco poprawić poziom swojej gry. W związku z tym na obozie jest znacznie więcej zajęć treningowych, lecz są również gry na polu. Miejscem zakwaterowania jest La Cala Golf Resort 4*, dysponujące bardzo dobrym zapleczem treningowym do nauki i doskonalenia gry w golfa. La Cala położona jest 30 km od Malagi.

 

La Cala Resort 4*, 19-26 Marca 2022

Brak już wolnych miejsc

Program obozu zawiera 5 gier na 18 dołkowych polach – 3 gry na polach ośrodka La Cala oraz 2 gry na polach Santana i Alhaurin. Ponadto w ramach obozu będą odbywały się codzienne, intensywne treningi. Zakwaterowanie jest La Cala Golf Resort 4*, położonym 30 km od Malagi.
Resort posiada doskonały driving range, chipping i putting greeny oraz 6 dołkowe pole treningowe par 3.

Golf na Costa del Sol

Costa del Sol czyli rejon pomiędzy Malagą a Gibraltarem w Hiszpanii to najlepsze miejsce w Europie do gry w golfa. Klimat w okresie wiosennym i wczesno-jesiennym jest idealny, temperatury od 20 do 28C i słońce gwarantowane. Jakość pól golfowych jest doskonała, widoki niezapomniane.
Hiszpańskie wina i kuchnia są doskonale znane na całym świecie. Rioja i tapas po dobrej rundzie golfa są tradycją naszych obozów.
Dodatkowym atutem Costa del Sol jest krótki czas lotu z Warszawy (3,5 godziny) bez przesiadek.
Jeżeli chodzi o golfa to nawet najbardziej wybredny golfista będzie usatysfakcjonowany. Kilkadziesiąt wspaniałych pól na przestrzeni kilkudziesięciu kilometrów. Wśród nich znane na całym świecie Finca Cortesin, Valderrama czy Reserva Sotogrande.