Zaznacz stronę

Golfowe Obozy Sportowe w Hiszpanii

Naszym ulubionym miejscem na Costa del Sol jest Resort La Cala, gdzie organizujemy większość naszych szkoleń. Ośrodek jest przepięknie położony w górach zaledwie 30 km od Malagi, posiada trzy 18 dołkowe pola oraz doskonały driving range, W hotelu jest doskonałe SPA z masażami wodnymi, saunami i pokojami do różnych zabiegów.

 

Costa del Sol, La Cala 12-19 Marca 2021

Zostały 3 wolne miejsca

La Cala Golf Resort to naszym zdaniem najlepsze miejsce na Costa del Sol do treningów golfa. Znajdują się tam 3 pola 18 dołkowe – Ameryka, Azja i Europe, wszystkie pięknie położone na wzgórzach z fantastycznymi widokami. Prócz tego doskonały driving range, chipping i putting greeny oraz 6 dołkowe pole treningowe par 3. Resort La Cala to bardzo dobry hotel 4* z dużym SPA i 2 restauracjami. La Cala położona jest 30 km od Malagi i w okolicy jest mnóstwo lokalnych restauracji z owocami morza i daniami kuchni hiszpańskiej.

Pełny opis oferty

Costa del Sol, La Cala 19-26 Marca 2021

Brak już wolnych miejsc

W ramach tego obozu odbędą się gry na 3 polach La Cala Golf Resort – Asia, America, Europe, łącznie 5 gier. Golfiści uczestniczący w tym obozie będą mieli szansę poznać to co jest najlepsze na Costa del Sol – doskonałe pola golfowe, wspaniałą kuchnię i prawdziwie sportową atmosferę, jak zawsze na obozach Target54.

Pełny opis oferty

Golf na Costa del Sol

Costa del Sol czyli rejon pomiędzy Malagą a Gibraltarem w Hiszpanii to najlepsze miejsce w Europie do gry w golfa. Klimat w okresie wiosennym i wczesno-jesiennym jest idealny, temperatury od 20 do 28C i słońce gwarantowane. Jakość pól golfowych jest doskonała, widoki niezapomniane.
Hiszpańskie wina i kuchnia są doskonale znane na całym świecie. Rioja i tapas po dobrej rundzie golfa są tradycją naszych obozów.
Dodatkowym atutem Costa del Sol jest krótki czas lotu z Warszawy (3,5 godziny) bez przesiadek.
Jeżeli chodzi o golfa to nawet najbardziej wybredny golfista będzie usatysfakcjonowany. Kilkadziesiąt wspaniałych pól na przestrzeni kilkudziesięciu kilometrów. Wśród nich znane na całym świecie Finca Cortesin, Valderrama czy Reserva Sotogrande.