Zaznacz stronę

La Manga Resort

Golfowy Resort la Manga znajduje się w odległości ok 100 km od międzynarodowego lotniska w Alicante w prowincji Murcia na południu Hiszpanii.

Hotel Principe Felipe 5* posiadający 3 pola 18 dołków oraz doskonałe pole 18 dołkowe Pitch and Putt to prawdopodobnie najlepsze i najbardziej luksusowe centrum golfowe w całej południowej Hiszpanii. Trzy pola (Północne, Południowe i Zachodnie) zostały zaprojektowane przez znanych projektantów (Arnold Palmer, Robert Putman i Dave Thomas) a 18 dołkowy Pitch and Putt przez czarodzieja krótkiej gry Severiano Ballesterosa. Każdy golfista znajdzie tutaj coś dla siebie.

Hotel Pincipe Felipe 5* to klasa sama w sobie – wyposażony w SPA, baseny, restauracje, jest doskonałym miejsce do relaksu i wypoczynku po golfie. Cały teren ośrodka to 500 hektarów na których znajdują się nie tylko pola golfowe, lecz również tereny do tenisa, piłki nożnej, krykieta, rugby i triathlonu. Jest więc to ośrodek sportowy w pełnym tego słowa znaczeniu.

Oczywiście w okolicy hotelu jest wiele regionalnych restauracji serwujących dania kuchni lokalnej w tym doskonałych win.
Ośrodek La Manga i jego pola golfowe to nasza najbardziej ekskluzywna oferta w rejonie południowej Hiszpanii.