Zaznacz stronę

Hiszpania, Barcelo Golf Resort, 2-9 Marca 2024

Miejsce obozu

Barcelo Golf Resort 4* położony na Costa Ballena ok 100 km od Sewili,
Leży nad Oceanem Atlantyckim na brzegu pięknej plaży. Klimat jest łagodny, nawet w chłodniejszych miesiącach, z uwagi na bliskość oceanu.
Resort dysponuje wszelkimi udogodnieniami, pokoje wyróżniają się przestronnością, są w pełni wyposażone i mają tarasy z widokiem na basen i pole golfowe.

Goście mają do dyspozycji kompletne Spa, w którym znajdą najnowsze zabiegi zdrowotne i upiększające, a także obieg wodny.
W hotelu znajduje się również restauracja bufetowa, serwująca dania kuchni andaluzyjskiej, a także dania kuchni międzynarodowej.
Pole posiada 27 dołków i zostało zaprojektowane przez Jose Maria Olazabala. Posiada doskonałe warunki treningowe i jest przepięknie położone na brzegu oceanu.

Profil i program obozu

Golfowy Obóz Sportowy to okazja aby intensywnie potrenować wszystkie elementy gry w golfa i poznać zasady treningu sportowego.
Tematem przewodnim tego konkretnego obozu golfowego będzie zwiększenie i kalibracja odległości uzyskiwanych przy uderzeniach ironami i driverem.
Będziemy pracować w tym zakresie nad techniką swingu zwiększającą prędkość piłki po uderzeniu, między innymi nad sekwencją ruchu odpowiadającą za dynamikę.
Uczestnicy będą również wykonywać specjalne ćwiczenia fizyczne pozwalającymi wykreować większą moc w trakcie zamachu z jednoczesną ochroną przed kontuzjami.
Odległość uderzeń, szczególnie tee shotu driverem,  to ważny element gry w golfa, gdyż pozwala atakować green z mniejszych odległości i co za tym idzie precyzyjniej.

Inne elementy gry w golfa (putting i krótka gra) też będą oczywiście trenowane, ale największa ilość czasu będzie poświęcona właśnie zwiększeniu odległości uderzeń.
Golfowy Obóz Sportowy ma formę intensywnego szkolenia (7 godzin zorganizowanych zajęć i gier na 18 dołkach dziennie), pozwalającego znacząco poprawić swój poziom gry.

Zajęcia odbywają się w grupie 7 osobowej, co zapewnia maksymalną indywidualizację szkolenia.
Pobyt w hotelu jest w formule Half Board czyli wliczone są śniadania i obiado-kolacje.

Całość programu prowadzona jest pod nadzorem Krzysztofa Czupryny, a obóz będzie prowadził Instruktor Target54.

Koszty uczestnictwa

–  1.600 EUR – golfista w pokoju jedno-osobowym
–  1.400 EUR – golfista w pokoju dwu osobowym z innym golfista lub osoba towarzyszącą

Opłata pokrywa:
– 7 nocy w hotelu Barcelo Golf Resort
– 7 śniadań i obiado-kolacji (Half Board)
– 5 gier 18 dołków na polu Ocean Golf
– codziennie 7 godzin zorganizowanego szkolenia i gier
(tak intensywnego szkolenia nie ma na żadnym innym wyjeździe golfowym)
– bezpłatne korzystanie z driving range, putting greenów itp. wraz z piłkami
– transport z lotniska do hotelu

Dolot, wydatki osobiste, ubezpieczenie oraz napiwki we własnym zakresie

2016-10-16_092735  Tak, jestem zainteresowana/zainteresowany uczestnictwem w tym obozie