Zaznacz stronę

Latem i jesienią 2020 przygotowaliśmy w Polsce aż 25 Golfowych Obozów Sportowych i Klinik Specjalnych, które odbyły się na polach w Sobieniach, Sierra, Naterkach, Modrym Lasie i Karolince oraz na driving range Wawa Golf. Wzięło w nich udział ponad 130 golfistów. Do niektórych szkoleń wprowadziliśmy elementy fitnessu golfowego oraz wprowadziliśmy też standardowo elementy przygotowania mentalnego oraz strategii gry.
W ten sposób na naszych szkoleniach są obecne wszystkie 4 elementy zapewniające skuteczną grę w golfa – Technika, Przygotowanie fizyczne, Przygotowanie mentalne i Strategia gry.
Nasze szkolenia kończą się we wrześniu „Warsztatami swingu” w Warszawie.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych szkoleń i zapraszamy na kolejne w roku 2021 !

Warszawa, Wawa Golf, 22-23 oraz 26-28 Września 2020

Warsztaty swingu

 

 

Poniżej dostępne miejsca:
22/09/2020 – brak już wolnych miejsc
23/09/2020 – brak już wolnych miejsc
26/09/2020 – brak już wolnych miejsc
27/09/2020 – brak już wolnych miejsc
28/09/2020 – zostały 2 wolne miejsca

Warsztaty swingu to nasz nowy produkt, który powstał na podstawie 3 elementów
1. Kilku lat obserwacji uczestników naszych szkoleń i ich swingów
2. Wyników badań naukowych nad swingiem
3. Współpracy z dr Tomaszem Półgrabskim z warszawskiego AWF

Celem warsztatów jest nauka, korekta i udoskonalenie biomechaniki swingu, tak, aby był dostosowany do danego golfisty i przede wszystkim był skuteczny w grze na polu.

Pełny opis oferty

Golfowe Obozy Sportowe w Polsce to okazja żeby spojrzeć na grę na znanych już polach z trochę innej strategicznie strony. Na tych obozach ćwiczymy znacznie więcej zarówno bazową technikę jak i gry treningowe i strategiczne na polu.
Obozy w Polsce to także możliwość wypoczynku nad polskim morzem połączonego z grą w golfa (Sierra Golf Club), pobytu na Mazurach (Naterki) lub wygoda Kliniki w pobliżu miejsca zamieszkania. Nasze obozy w Polsce cieszą się zawsze największym powodzeniem dlatego sugerujemy jak najwcześniejszą rezerwację miejsc.