Select Page

Golfowe Obozy Sportowe i Kliniki Specjalne w Polsce

Zakończyliśmy nasz bogaty program Golfowych Obozów Sportowych i Klinik Specjalnych w Polsce w roku 2018. Łącznie odbyło się 14 szkoleń w których wzięło udział ponad 100 golfistów. Nasz nowy produkt Master Class (swingu, puttingu i krótkiej gry) cieszył się bardzo dużym powodzeniem i w przyszłym sezonie zamierzamy zwiększyć ilość szkoleń Master Class. Planujemy też zupełnie nowe szkolenie nakierowane na poprawienie skuteczności gry na polu połączone z odpornością psychiczną w grze – Master Class Gry. Szczegóły naszych szkoleń w Polsce w przyszłym sezonie podamy w styczniu 2019. Zapraszamy serdecznie.

Golfowe Obozy Sportowe w Polsce to okazja żeby spojrzeć na grę na znanych już polach z trochę innej strategicznie strony. Na tych obozach ćwiczymy znacznie więcej zarówno bazową technikę jak i gry treningowe i strategiczne na polu.
Obozy w Polsce to także możliwość wypoczynku nad polskim morzem połączonego z grą w golfa (Sierra Golf Club), pobytu na Mazurach (Naterki) lub wygoda Kliniki w pobliżu miejsca zamieszkania. Nasze obozy w Polsce cieszą się zawsze największym powodzeniem dlatego sugerujemy jak najwcześniejszą rezerwację miejsc.