Golfowe Obozy Sportowe Hiszpania 2017 – daty i wolne miejsca

Miło jest nam poinformować, że dwaj uczestnicy naszych wiosennych Golfowych Obozów Sportowych w Hiszpanii zajęli czołowe miejsca klasyfikacji generalnej turniejów Deutsche Bank Polish Masters na Majorce. Mirosław Rokita zajął 1 miejsce w kategorii handicapowej  25-36 w klasyfikacji Stroke Play Netto, a Bogdan Bigus 3 miejsce w w klasyfikacji Strake Play Netto w grupie handicapowej 0-15. Bogdan Bigus równocześnie zdecydowanie zwyciężył w klasyfikacji generalnej w kategorii Stableford Brutto.
Gratulujemy i cieszymy się razem z nimi.
Zapraszamy na nasze jesienne obozy na Costa del Sol. Z uwagi na stałe, duże zainteresowanie tymi obozami przygotowaliśmy ich aż 4 (3 obozy w La Cala w tym jeden obóz specjalny i 1 obóz w Alcaidesa). Sugerujemy jak najwcześniejszą rezerwację miejsc. 

Aby zobaczyć opis obozu wystarczyć kliknąć w jego ikonkę poniżej.

Costa del Sol w Hiszpanii to najlepsze miejsce w Europie do gry w golfa. Klimat w okresie wiosennym i wczesno-jesiennym jest idealny, temperatury od 20 do 28C i słońce gwarantowane. Jakość pól golfowych jest doskonała, widoki niezapomniane.

Hiszpańskie wina i kuchnia są doskonale znane na całym świecie. Rioja i tapas po dobrej rundzie golfa są tradycją naszych obozów. Hiszpańskie “Monte Carlo” czyli Marbella i Puerto Banus są również w okolicy, a w nich jachty, luksusowe butiki, doskonałe restauracje i wielki świat.
Dodatkowym atutem Costa del Sol jest krótki czas lotu z Warszawy (3,5 godziny) bez przesiadek.
Jeżeli chodzi o golfa to nawet najbardziej wybredny golfista będzie usatysfakcjonowany. Kilkadziesiąt wspaniałych pól na przestrzeni kilkudziesięciu kilometrów. Wśród nich znane na całym świecie Finca Cortesin, Valderrama czy Reserva Sotogrande.