HandicapGolf.pl

Witam Cię na stronach Handicap Golf

Strony handicapgolf.plpowstały ponad 10 lat temu i ich celem była pomoc golfistom w opanowaniu podstaw gry w golfa.
W tamtym czasie na stronach znajdowało się wiele opisów technik uderzeń od puttingu do full swingu, jak również opisy metod treningowych tych uderzeń. Jednak to było „kiedyś”.

Od tego czasu pojawiło się w golfie wiele nowości – pojawiły się nowe koncepcje treningowe, nowe, skuteczniejsze techniki najrozmaitszych uderzeń, przeprowadzono wiele badań nad biomechaniką swingu, puttingiem itd.
Pojawiały się nowoczesne urządzenia jak Trackman czy Putt SAM Lab, które zmieniły sposób szkolenia golfistów.
Z tych powodów powstał system szkoleń golfistów Target54 dla golfistów na wszystkich poziomach.
System ten oparty jest na współczesnych badaniach biomechaniki, na nowoczesnych metodach treningowych, które stosują gracze zawodowi.

Target54 organizuje szkolenia w formie tygodniowych Golfowych Obozów Sportowych, Specjalnych Klinik Golfowych oraz tzw. Master Class w Polsce i poza jej granicami. Na stronach Target54.eu znajdują się też filmy szkoleniowe dotyczące wszystkich elementów gry w golfa, które zastąpiły stare strony handicapgolf.pl

Zapraszam Cię do ich odkrycia.

Krzysztof Czupryna
Golf Pro – PGA Asia,
Putting SAM Lab Instructor Level 3

Twój adres email

""
1
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder
Prosimy o podanie swojego adresu email, abyśmy mogli wysyłać wszelkie informacje o nowych szkoleniach i inne informacje dotyczące golfa.
Na stronach Target54 znajduje się informacja dotycząca RODO, tj. sposobu przechowywania i zarządzania adresami mailowymi. Pragniemy podkreślić, że bardzo często adres email nie jest „daną osobową” gdyż nie zawsze pozwala zidentyfikować jego właściciela.Tym niemniej podając swój adres email wyrażasz zgodę na jego przetwarzanie w celach marketingowych przez Target54 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz na otrzymywanie od Target54 informacji marketingowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Masz prawo dostępu do swojego adresu email i możliwości jego usunięcia lub poprawiania.